Velkommen > Menighedsrådet > Folkevalgte rådsmedlemmer

Folkevalgte rådsmedlemmer

Holme menighedsråd 2016-2020




Egon Brauer
Selskabsvej 1, Hammel
jpf@jpf.dk
Mogens Mortensen
Neptunvej 45, 2. tv.
mogens.m.mortensen@gmail.com
Lars Thruesen
Madsbjergparken 34
Lars@Thruesen.dk 
Birgitte Thruesen
Madsbjergparken 34
@thruesen.dk
Frede Lund
Nødkær Alle 133
Fritze.frede@gmail.com
Henning Tagesen
Kvædevej 2
htagesen@mail.tele.dk
Jens T. Vestergaard
Marselis Boulevard 34, 8. tv.
danmark@stofanet.dk
Kai Berg-Nielsen
Kridthøjvej 10 remus8270@webspeed.dk
Leo Schmidt
Hortensiavej 15
leooglittaschmidt@gmail.com
Marlene B. Jessen
Rundhøj Alle 96, 1. th.
marlene@jessen.dk
Mie Toftemark Lomborg
Marselis Boulevard 34, 8. tv.
mie.lomborg@hotmail.com
Pia Aarestrup Hestbech
Madsbjergparken 10
pia1hestbech@hotmail.com

Galleri Holme Sogn

Om Holme Sogn

Holme Kirke
Kirkekontoret | Holme Sognegård | Hjulbjergvej 175 | 8270 Højbjerg | tlf. 8627 1993 | Kontoret er åbent alle hverdage kl. 9.00 - 12.00 | torsdag tillige 16.00 - 18.00 | 2012 Holme Kirke